O mně

Foto profil Lena BřouškováMasážemi jsem se profesionálně začala zabývat v Holandsku od r. 2016, kde jsem žila dva roky. Předtím jsem několik let cestovala a pracovala v turismu, což mi umožnilo poznávat a být v kontaktu s cizí kulturou.

Můj kariérní převrat způsobila touha změnit něco na svém těle, a to hlavně po vnitřní stránce. Bývala jsem spíše introvert, dělalo mi potíže prosadit se před skupinkou lidí, popsat a vyjádřit své emoce, netěšily mě intimní chvíle s partnerem, protože mé tělo nijak nereagovalo, jako bych “necítila“. Že v tom nejsem sama, a že se s tím dá opravdu něco dělat, jsem zjistila až na různých kurzech, seminářích, pobytech, kde jsem obdržela informace, které mě vedly na cestě svého poznání a kde jsem potkávala mnoho žen i mužů, kteří toužili po tom samém…. po jakési životní změně.

S obrovskou podporou mého ex-partnera v Holandsku jsem na sobě pracovala intenzivně jak fyzicky, tak mentálně a spirituálně, prošla jsem si osobní transformací a ověřila si tak, že fyzická blokáda je následkem vnitřního potlačení na vědomé a nevědomé úrovni, která se tvoří již od dětství. To znamená, mé každodenní myšlenky, pocity, pohled na životní situaci a na svět, odsuzování, kritizování atd. ovlivňovaly můj fyzický stav.

Trvalo to dlouho, několik let pátrání, zkoušení, pocit zoufalství, ale i naděje, prožitek pláče i smíchu, smutku i radosti, a nakonec mé tělo opravdu “procitlo“. Konečně jsem mohla prožívat ve svém těle to, po čem jsem tak dlouho toužila – horko a brnění po celém těle, cítit svojí životní energii, zažít kundaliní energii, mít prožitek z intimních chvil a pocit vděčnosti za vše, co mám.

To vše je jen jeden stupeň mého sebepoznání. Propojení mysli-těla-duše je nekonečné a já se těším, co přinese další sebeobjevování.

Moje oblíbená citace “Cesta je cíl”. Konfucius